Tingimused

1. Müügitingimuste kehtivus
a) Müügitingimused kehtivad Marell.ee veebipoe klientide (edaspidi Klient) ja Marell OÜ (edaspidi Marell.ee) vahel kaupade ostmisel tekkivate õiguste ja kohustuste kohta.
b) Lisaks käesolevatele tingimustele reguleerivad Marell.ee veebipoest toodete ostmisel tekkivaid õigussuhteid Eesti Vabariigis kehtivad õigusaktid.
c) Marell.ee jätab endale õiguse teha muudatusi müügitingimustes ja müügihindades. Nimetatud muudatusi kajastatakse Marell.ee veebilehel.

2. Hinnad
a) Ostudel, mille toodete kogusumma jääb alla 50 EURi, lisandub transpordi hind vastavalt Kliendi valitud tarneviisile (vt. hinnakirja kohaletoimetamise infolehest). Tarneviis tuleb valida enne ostu lisamist ostukorvi. Kui Klient soovib lisada ostukorvi mitu toodet ning tellimuse kogumaksumus jääb alla 50 EURi, siis tuleb esimese toote lisamisega valida tarneviis ning järgnevate toodete lisamisel "tarneviis on juba valitud".

3. Ostu vormistamine
a) Klient lisab meelepärased tooted ostukorvi ja sooritab läbi e-poe tellimuse.
b) Ostukorvis olevad tooted on tellimuse kinnitamiseni saadaval ka teistele Klientidele.
c) Pärast ostu kinnitamist saadetakse Kliendi e-mailile tellimuse kinnitus/arve.
d) Arve tasumiseks on aega 2 pangapäeva (v.a tellimisega toodetel, mille ettemaksu tasumiseks on aega 1 kalendripäev).
e) Müügileping loetakse sõlmituks juhul, kui Klient on 2 kalendripäeva jooksul tellimuse eest tasunud Marell.ee arvelduskontole 100% ulatuses.
f) Tühistatud broneeringu sissemaksu osa tagastatakse Kliendile esimesel võimalusel, kuid mitte hiljem kui 14 kalendripäeva jooksul alates tühistamise päevast.

4. Tellitud kauba eest tasumine
a) ülekandega arve alusel 2 pangapäeva jooksul Swedbanki arveldusarvele. Tellimisega toodetel 1 tööpäeva jooksul.
b) Kui Klient ei ole ettemaksuarvet tasunud ettenähtud aja jooksul alates ettemaksuarve väljastamisest, loeb Marell.ee seda Kliendi sooviks ostust loobuda ja tühistab tellimuse.

5. Kohaletoimetamine
a) Pärast ülekande laekumist postitatakse Kliendi ost 1-2 tööpäeva jooksul. Nädalavahetustel tellimusi ei väljastata. Tellimisega tooted postitatakse 14 tööpäeva jooksul pärast ülekande laekumist.
b) Kaup tarnitakse kliendile vastavalt tema valitud tarneviisile:
c) Itella SmartPOST
d) Omniva
e) Eesti Post

6. Tagastamisõigus
a) Peale tellimuse kättetoimetamist on Tarbijal õigus tellitud tooted 14 päeva jooksul tagastada.
b) Tagastamisele kuuluvad tooted peavad olema kasutamata.
c) Müügilepingust taganemisel hüvitatakse Kliendile kauba maksumus.
d) Kauba tagastamiseks tuleb esitada Kauba tagastamise avaldus e-posti aadressil info@marell.ee 14 päeva jooksul alates kauba kätte saamisest. Kliendiga võetakse ühendust ja kooskõlastatakse kauba tagastamine esimesel võimalusel, kuid mitte hiljem kui 14 päeva jooksul.
e) Raha tagastatud kauba eest hüvitatakse Kliendile peale tagasi jõudnud kauba üle kontrollimist, kuid mitte hiljem kui 14 päeva jooksul.

7. Vastutus
a) Marell.ee vastutab Teie ees ja Teie vastutate Marell.ee ees teisele poolele käesolevate tingimuste rikkumisega tekitatud kahju eest Eesti Vabariigis kehtivates õigusaktides sätestatud juhtudel ja ulatuses.

8. Vääramatu jõud
a) Marell.ee ei vastuta teile tekitatud kahjude või kauba kohaletoimetamise viibimise eest juhul, kui kahju või kauba kohaletoimetamise viibimine on tingitud asjaoludest, mida Marell.ee ei saanud mõjutada või ette näha.

9. Isikuandmete kaitse ja turvalisus
a) Marell.ee lehekülastuste ja tellimuste vormistamise käigus kogutud infot ja isikuandmeid käsitletakse konfidentsiaalsena ja seda ei avaldata kolmandatele osapooltele.

10. Pretensioonide esitamise kord
a) Toote nõuetele mittevastavuse või puuduste ilmnemisel palume edastada meiliaadressile info@marell.ee pretensioon, kus on ära märgitud tellimuse esitaja nimi, kontakttelefon, arve number ja toote tingimustele mittevastavuse või puuduse täpne kirjeldus.

2020 © Marell Butiik